VІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕКОБІОХІМ - 2024»

20 березня, у ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ, пройшла VІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕКОБІОХІМ - 2024» серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти у 2023 – 2024 н.р на тему: «Роль науки і техніки в подоланні екологічної кризи».

Здобувачі освіти ВСП КФКМГ ТНУ імені В. І. Вернадського групи ЕкА-11 Мельниченко Марина та Москаленко Руслан разом з науковими керівниками О.В. Сафіною та І.М. Бондарчук виступили з презентацією на тему: "Пам'ять води: міф чи реальність", де поділилися цікавими дослідженнями про такий феномен пам'яті води та його можливі впливи на наше життя, а також довели, що вода має «памʼять» та може змінювати форму кристалів в замороженому вигляді в залежності від енергії якою вона була «заряджена».

Були представлені результати аналізу бактеріологічної лабораторії, яка показала правильну, гармонійну і потворну, деформовану форми «заряджених» зразків води за допомогою методу мікроскопії. Цей дослід може мати важливе значення не лише для науки, але й для нашого розуміння природи та її здатності до запам'ятовування інформації, адже це може відкрити нові можливості для розуміння властивостей води та її ролі в живих організмах та екологічних процесах.

Робоча група Екогуртківців зичить усім здоров»я від чистих джерел, а щастя від власної долі, щоб радісно та в мирі жили, і горя не знали ніколи!

ПРОГРАМА ЕКОБІОХІМ-2024 І секція
ПРОГРАМА ЕКОБІОХІМ-2024 ІІ секція