Ви є тут

Менеджмент (Організація обслуговування на транспорті)

 

«Світові завжди будуть потрібні досвідчені управлінці, котрі зможуть привести суспільство звідти, де воно знаходиться, туди, де воно хоче бути»

(Роберт Фалмер).

У 2012 році коледж розпочав навчання студентів за спеціальністю «Організація обслуговування на транспорті». З 1 вересня 2016 року спеціальність отримала нову назву — «Менеджмент».У сучасному світі менеджер повинен бути компетентною і високоерудованою людиною, володіти високим ступенем упевненості в собі, талантом стратегічного мислення, умінням надихати підлеглих на реалізацію ідеї. Опановуючи предмети спеціальності, студенти-менеджери отримують необхідні знання з основ економіки, фінансів, маркетингу, бухгалтерського обліку, психології, ділового адміністрування, організації й управління виробництвом; безпеки підприємництва; принципів роботи банків, бірж, фінансових органів тощо.

Для якісної підготовки спеціалістів у коледжі є необхідні лабораторії і кабінети, обладнані тематичними стендами, є необхідний роздатковий матеріал та методичне забезпечення всіх предметів. Студенти мають можливість працювати в комп’ютерних класах, що сприяє підготовці висококваліфікованих фахівців.

За період навчання студенти отримують хорошу професійну підготовку та теоретичні знання, які закріплюють при проходженні навчальної, виробничої та технологічної практик у КП «Київпастранс», на транспортних підприємствах та інших підприємствах і організаціях, що займаються перевезенням пасажирів та вантажів.

Випускники спеціальності можуть займати такі первинні посади, як: агент із замовлень населення на перевезення, агент комерційного обслуговування, фахівець спеціалізованого обслуговування, адміністратор пасажирської служби, експедитор транспортний, черговий по транспортно-експедиційному агентству, ревізор із збереження вагонного парку, комерційний ревізор, диспетчер по розподіленню вагонного парку, інспектор, старший інспектор кадрів, службовець з транспортних операцій. Менеджери потрібні на всіх управлінських ділянках сучасних підприємств і організацій.Менеджери мають сьогодні і завжди матимуть пропозиції роботодавців.