Ви є тут

Зустріч зі стейкхолдером

Зустріч зі стейкхолдером: обговорення освітньо-професійної програми зі спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології/ 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка.

16 травня 2024 року відбулася зустріч з Владом Шинкар, випускником коледжу, а сьогодні - налагоджувальником устаткування харчової продукції (солоних снеків), ТОВ «Чіпси Люкс».

Навчання "Протимінна безпека"

16 травня 2024 року представники центру протимінної діяльності провели навчання для студентів 1 курсу. Спеціалісти розповіли про загальні принципи та особливості мінної безпеки, правила поведінки при поводженні з вибухонебезпечними предметами.  Наприкінці зустрічі студенти відповідали  на тестові питання з отриманої інформації.

Підвищення кваліфікації з електроніки, мікропроцесорної техніки та автоматики

Турнір з міні футболу "Незламний Печерськ"

Вітаємо збірну команду коледжу з міні футболу, яка зайняла 2 місце в турнірі  "Незламний Печерськ"

День Матері

Весняний благодійний ярмарок

Яскрава та смачна подія вдруге за навчальний рік. Студентська рада коледжу організувала весняний благодійний ярмарок, щоб зібрати кошти на реабілітацію військовому медику Макаренку Михайлу, якого було поранено при евакуації пораненого побратима.

Дякуємо нашим студентам та студенткам з груп МТ-11, КМ-11, ЕкА-11, МТ-21, МетДл-11, КМ-12 за всі смаколики та власноруч спечені вироби! З вашою допомогою ми зібрали 13 400 гривень.

Підсумкове заняття про підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжів і технікумів

Сьогодні, 01.05.2024 року, викладачі коледжу на підсумковому занятті підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжів і технікумів «Сучасна електроніка, мікропроцесорна техніка, автоматизація» голова правління ПРАТ «КОМБІНАТ «ТЕПЛИЧНИЙ» ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ЧЕРНИШЕНКО продемонстрував сучасні комплекси біологічних та технічних засобів автоматизації, програмні середовища та їх використання для інженерних рішень у застосуванні крапельного зрошення, комп’ютерного регулювання мікроклімату, обслуговуванні електрообладнання котельних установок більше 30 гектарів нових висотних теплиць з

Зустріч із представниками ПУМБ

Екскурсія до Навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП

18 квітня студенти коледжу , які навчаються за  спеціальностями 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 174 Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка, 183 Технології захисту навколишнього середовища,  разом із викладачами Інною Михайлівною Бондарчук та Віктором Степановичем Василюком відвідали Навчально-науковий інститут енергетики, автоматики і енергозбереження  НУБіП та ознайомилися  із новітніми,  багатофункціональними лабораторними стендами та сучасною навчально-лабораторною базою :  лабораторіями з відновлювальних джерел енергії, інтернету ре

Майстер-клас "Використання ресурсу Canva в освітній діяльності"

Мета будь-якого професійного навчання – підвищувати якість професійного складу працівників підприємства, організації чи установи (у тому числі і закладу освіти), формувати в них високий професіоналізм, майстерність, сучасне економічне мислення, вміння працювати в нових економічних умовах. Підвищення кваліфікації – це набуття нових та/або вдосконалення раніше набутих компетентностей у межах професійної діяльності або галузі знань.

Сторінки