Ви є тут

Новини

День української хустки

День гордості та вдячності - День Збройних Сил України.

У цей особливий день, ми вшановуємо мужність, непохитну волю та самопожертву тих, хто стоїть на сторожі нашої свободи та незалежності. Українські воїни, справжні герої нашого часу, щоденно демонструють приклад незламності, захищаючи наше майбутнє в умовах надзвичайно тяжкої війни.

День пам'яті жертв голодомору

Зустріч адміністрації зі студентським активом коледжу

На вулиці стає прохолодно, але ми виправляємо ситуацію та зігріваємо один одного посмішками та гарячим чаєм.

17 листопада відбулася традиційна зустріч-чаювання адміністрації зі студентським активом коледжу. 

Перший справжній День Студента за 3 роки

У четвер, 16 листопада, наш коледж святкував День студента яскравим концертом та щорічним конкурсом для першокурсників «Візитка»! 

За рішенням журі в конкурсі перемогла група Мт-11 та отримала в нагороду свій законний кубок, смачний торт та  солодкий пакет! Всі інші групи, а саме Км-11, Ел-11, МетДл-11 та ЕкА-11, які брали участь у конкурсі також отримали подарунки у вигляді солодких пакетів! 

Чемпіонат Києва з греко-римської боротьби

Волонтерська сотня

Друзі, ми хочемо поділитися новиною!

2 листопада Волонтерський сектор Студради передав допомогу нашим воїнам через волонтерську організацію "Волонтерська сотня". Закупівля необхідної допомоги у госпіталь була на кошти, які ми назбирали на Благодійному ярмарку 19 жовтня.

Halloween 2023

174 знаки коледжанської єдності

Традиційно до Дня української писемності та мови студенти 1 та 2 курсів пишуть диктант. Викладачі української мови та літератури підбирають тексти, що максимально охоплюють правила сучасного правопису. 

"Мандрівникам належить світ"

Сторінки