Ефективний екоменеджмент для європейського майбутнього України

Дуже плідно завершився минулий тиждень для наших студентів. 21-2З березня 2024 року студенти 1 курсу Корнієнко Вікторія  (група Мт-11) та Кривоносова Ірина (група ЕкА-11)  разом з викладачем біології Алєксахіною Оленою Григорівною проходили міжнародне онлайн-стажування у формі тренінгу на базі Національного університету харчових технологій (м. Київ, Україна), беручи участь у роботі Міжнародної школи Жана Моне на тему  "Ефективний екоменеджмент для європейського майбутнього України". Результатом стажування є отримання сертифікатів учасника Міжнародної Школи Жана Моне.

Педагогічні читання

15 березня 2024 року пройшли педагогічні читання на тему: «Сучасні інструменти педагога – дієвий спосіб мотивації здобувачів освіти до навчання». Викладачі поділились своїм досвідом зацікавлення здобувача освіти до здобуття знань, зокрема Сафіна Ольга Василівна зосередила увагу на методі досліджень і продемонструвала відеоролик лабораторної роботи «Дослідження якості питної води».

Круглий стіл керівників курсових та дипломних проектів

Захист дипломного проекту - це фінальний етап навчання в коледжі, підсумок всього пройденого шляху. Саме тому важливо приділяти особливу увагу процесу написання, оформлення та захисту курсового та дипломного проекту. Саме цим питанням був присвячений круглий стіл керівників курсових та дипломних проектів щодо єдиних вимог розробки документації. Дякуємо головам випускових циклових комісій за плідну роботу.

Вітаємо переможців олімпіади

Навчально-практичний семінар “Робота з електронними документами”

19 березня 2024 року викладачі циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій Глушко Людмила Михайлівна, Ленченко Олена Анатоліївна провели навчально-практичний семінар для викладачів коледжу “Робота з електронними документами”.

День Абітурієнта

Зустрічаємо абітурієнтів вже втретє цього року і радіємо кожній такій зустрічі

21 березня знайомили з коледжем та його спеціальностями учнів шкіл №308, №62, №182, №269, №146, №98 міста Києва.

Абітурієнти дізнались про правила вступу до коледжу, роботу студентської ради та активне життя студентів.

VІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕКОБІОХІМ - 2024»

20 березня, у ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ, пройшла VІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕКОБІОХІМ - 2024» серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти у 2023 – 2024 н.р на тему: «Роль науки і техніки в подоланні екологічної кризи».

До 210-річчя від дня нарождення Т.Г. Шевченка

9 березня 2024 року ми відзначаємо неймовірну подію - 210 років від дня народження видатного українського поета, художника і громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Він залишив незгасимий слід у нашій історії, своїми творами заслуживши найвищу шану та визнання як в Україні, так і за її межами.

З нагоди цієї великої події студенти нашого коледжу виконали поезію Т.Г.Шевченка "Минають дні, минають ночі" різними мовами.

Зустріч з бійцями 12 бригади спеціального призначення Національної гвардії України “Азов”

День Абітурієнта