Заняття в ІСС група Мт-31

Третього жовтня 2023 року навчальне заняття з дисципліни « Економіка підприємства» студенти групи Мт-31 – майбутні менеджери провели в «ICC Ukraine» — Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати.

ICC (Міжнародна Торгова Палата) – це найвпливовіша організація у сфері бізнесу, штаб-квартира якої розташована у Парижі. Вона об’єднує понад 6,5 млн. компаній, палат та асоціацій з 142 країн та має мережу з 90 Національних комітетів.

ICC Ukraine — єдина організація, яка отримала статус спостерігача при ООН відповідно до Рішення 71 сесії Генеральної Асамблеї ООН. Головний напрямок діяльності ICC Ukraine – міжнародне співробітництво, створення умов для інтеграції українського бізнесу до міжнародної бізнес – спільноти.

Модератори заняття - менеджери ICC Ткаченко Ольга Олександрівна та Юрченко Катерина Олександрівна, розповіли про завдання, місію , стратегічні цілі діяльності організації. Під час заняття студенти отримали відповіді на питання щодо розвитку і діяльності підприємств України , про політичну адвокацію і допомогу бізнесу нашої країни адаптуватися до викликів воєнного стану в країні.

У діалозі студентів та представників ICC мала місце тема про правила ведення бізнесу, які використовуються суб’єктами господарювання світу у міжнародному та внітрішньому співробітництві, зокрема і Incoterms.

Важливою складовою заняття були питання про захист економічних інтересів підприємств України, про інвестиції зарубіжних країн, які спрямовані на підтримку економіки нашої країни.