Ви є тут

Посвята першокурсників!

Довгоочікувана та хвилююча зустріч в стінах коледжу

Урочисте зібрання з нагоди посвяти першокурсників зібрало сьогодні студентів, викладачів батьків та гостей коледжу. Для наших студентів коледж стає другою домівкою. Тут вони дорослішають, набувають нових знань та опановують нові навички і відчувають себе щасливими в колі друзів, яких зустріли в стінах коледжу. 

Студентське життя насичене подіями і дуже різноманітне – на вас чекають нові знайомства, друзі, творчість і цікаві подорожі. А головним атрибутом цього насиченого життя є студентський квиток.

Війна, яка увірвалась в наше сьогодення, продовжує лишати рани в наших серцях та руйнувати життя. Тому сьогодні саме студентська молодь стає тією частиною суспільства, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за майбутнє. І ваша найважливіша місія - вчитись та працювати на благо України, присвячувати свої знання, вміння та сили її процвітанню та розвитку. 

Бажаємо вам успіхів у навчанні, здійснення мрій та життєвих планів, а також творчих злетів, і головне – вірити в себе та бути готовим до нових звершень та перемог!