ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ СТУДЕНТАМИ

29 квітня 2023 року до коледжу знову завітали разом із батьками учні 9 класів міста Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської, Херсонської областей.

«У нашому коледжі ви зможете отримати все, що хочете від студентського життя: і якісне навчання, і професійне викладання, і індивідуальний підхід. Крім цього, ви зможете насолодитися красивими лаунж- зонами, відвідати різні святкові заходи та поспілкуватися із відомими людьми, які є добрими друзями нашого коледжу», – зазначила директорка коледжу Маргарита РОМАНОВА і додала, що упродовж 77 років наш коледж забезпечує висококваліфікованими фахівцями важливі для життя людей підприємства. А підприємства гостинно і з великою повагою до студентів коледжу надають їм можливість проходити практику,працювати, будувати гарну карєру!

Майбутні абітурієнти могли детально ознайомитися з усіма спеціальностями, познайомитися зі студентською радою, сісти на студетський стілець в лабораторіях і навчальних кабінетах..

«Я зрозумів, що для того щоб стати великим керівником, потрібно виходити із зони комфорту, ставити перед собою високі цілі і мати серйозну інженерну освіту. А коледж допоможе зробити мені цей перший крок,» – сказав Іван, майбутній студент коледжу.

Шановні випускники 9, 11 класів, випускники ПТУ, Коледж прагне бути поруч з Вами, щоби допомогти Вам зробити свій перший крок до вибору професії, до успіху в житті.

Тому, уважно слідкуйте за інформацією на сайті нашого коледжу та ласкаво просимо до нашого студентського гурту!