День відкритих дверей 2023

Перед кожним випускником 9 класу постає питання: піти навчатись у коледж чи продовжити навчання у школі?

Зважити всі «ЗА» та « ПРОТИ», знайти аргументи для прийняття рішення випускники 9-х класів київської школи № 182 змогли спільно з викладачами та студентами Київського фахового коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.

Ця зустріч 5 квітня 2023 року у стінах коледжу пройшла надзвичайно цікаво у формі профорієнтаційного квесту, підсумком якого став дружній атмосферний діалог. Учні, студенти коледжу, викладачі вели розмову про спеціальності коледжу, які були, є і будуть завжди на перших позиціях у рейтингу актуальних і затребуваних ринком праці.

Учасники зустрічі цікавились і правилами вступу, і стипендіями, і студентським життям, і спортивними досягненнями коледжан, і можливостями з дипломом фахового молодшого бакалавра продовжити навчання в університеті…

Шановні випускники! Коледж запрошує Вас долучитись до зустрічей та аргументованих розмов про унікальний шанс навчання в Коледжі!