Ви є тут

«Ukraine WOW» — яскравий захід для яскравих особистостей

Всебічний розвиток — це важливий елемент освіченої особистості. Гарний спеціаліст має бути компетентним у багатьох сферах життя. І його зацікавленість спрямована до пізнання різних галузей. Саме тому 03 грудня 2019 року в рамках тижня «Економіки, права, історії та фізичної культури» циклової комісії «Економіко-управлінських, соціальних дисциплін» група Мт-41 та викладач Кучма О. В. відвідали інтерактивну виставку «Ukraine WOW», організатором якої стала «Укрзалізниця» і була присвячена Дню Залізничника.

· «Ukraine WOW» — це 3900 кв.м. вау-інсталяцій, експонатів та інтерактивів, присвячених всьому найкращому в Україні. Знайомство з Україною так, ніби вона подорожує разом із вами у поїзді — 7 тематичних блоків, унікальні експонати та інсталяції:

  • Від перших вау-пейзажів до запахів степу та шуму моря

  • Від стіни з бурштину та інсталяції з блискучого антрациту до побудованого у виставковому просторі тунелю кохання

  • Від останнього автопортрета Казимира Малевича до скульптура Олександра Архипенка

  • Від унікальної абетки Георгія Нарбута до мазанки, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко

  • Від рожевого вагона, у якому звучать сни та мрії, до віртуальної реальності, в якій ви можете літати над Батьківщиною-матір’ю, гуляти відновленим Невицьким замком та зсередини побачити «дев'ятку» — найпотужнішу доменну піч в Європі.

Ukraine WOW — спроба заново відкрити свою країну, ще раз переконатися в тому, наскільки вона прекрасна, і, нарешті, усвідомити, що Україна може бути «вау» настільки, наскільки «вау» є ми самі.

Студенти були в справжньому захваті від такого неймовірного заходу, з захопленням пройшли всі випробування, які пропонувала виставка «Ukraine WOW» своїм відвідувачам.