Конкурс «Студент року 2015»

У всі часи, студентство було особливим народом, трохи авантюрним, веселим і безтурботним, але охочим до знань, подаючи великі надії!

Студентські роки — це, мабуть, найвеселіші і діяльні часи в житті кожної людини. У ці роки всі ми зустрічаємо нових людей, заводимо знайомства, закохуємося, отримуємо перші серйозні перемоги і перші розчарування. Дорога студента - це шлях через терні сесій, змагань, конкурсів до великої мети - появі в світі ще одного фахівця.

З нагоди Міжнародного дня студента 19 листопада у коледжі відбувся традиційний конкурс «Студент року 2015».

У конкурсі взяли участь:

Антонюк Віталій (Ел-31)

Довгалюк Ярослав (Т-21)

Забава Карина (Ек-31)

Лях Єлизавета (Дл-32)

Мицик Тетяна (Дл-21)

Могилко Ганна (Ек-21)

Новікова Олена (Дл-31)

Романенко Андрій (Ел-21)

Фень Карина (Мт-31)

Конкурсанти виборювали звання кращого студента у турах: «Знайомтесь,це Я»,  «Оратор», «Моя майбутня професія», «Мій талант». Не обійшлося і без випробувань на всебічний розвиток конкурсантів. Всі учасники показали високий рівень інтелекту.

Протягом конкурсу в залі конкурсантів підтримували бурхливими оплесками, бадьорими закликами.

Вітаємо переможців:

І місце          Мицик Тетяна (Дл-21)

ІІ місце         Фень Карина (Мт-31)

ІІІ місце        Забава Карина (Ек-31) та Романенко Андрій (Ел-21)

ДО фотогалереї