ДЕНЬ КОЛЕДЖУ

У жовтні 2015 року Коледж відсвяткував 69-ту річницю від дня народження.

В рамках святкування пройшов конкурс - «Дебют першокурсників». Цей захід є важливою подією у Київському коледжі міського господарства Академії муніципального управління і проводиться задля підтримки й адаптації студентства в дружній колектив коледжу.

Щойно переступивши поріг навчального закладу, кожен першокурсник має можливість проявити свій талант на сцені коледжу. Учасники з натхненням готувались, і 22 жовтня 2015 р. в актовій залі ККМГ АМУ відбулася  яскрава й видовищна презентація нових талантів.

Цього року фестиваль продемонстрував неймовірну кількість талановитої молоді. Шквал емоцій, нові голоси, нові номери – все це побачили гості заходу. Кожна група І курсу представила свою візитку. Різноспрямованість номерів і майстерність виконавців сподобалась глядачам, які активно підтримували студентів-першокурсників аплодисментами.

Вітаємо переможців:

І місце – група МДл-11;

ІІ місце – група Ек-11;

ІІІ місце – групи Ел-11, КМ-11, ТД-11.

До фотогалереї