16 - 17.04 2024 відбулася Весняна школа "Зелена угода ЄС: поточні виклики та майбутні перспективи на шляху до кліматичної нейтральності", в якій приймали участь студенти 1 курсу під керівництвом викладача географії Алєксахіної О.Г. Активну участь у міжнародному стажуванні прийняли: Кривоносова І., Пшінка М., Мельниченко М. (ЕкА -11), Корнієнко В., Павленко М., Кайгородова А., Шипило П. (Мт-11), Рибицька В. (МетДл-11), Красовський Д. (Км-11). Організатори та учасники залюбки ділилися сучасною інформацією про досвід європейських країн в цій галузі.

«Було неймовірно захопливо відкривати нові горизонти екології та поглиблювати знання про майбутні перспективи України на шляху до еко-нейтральності. Одне з найбільш захоплюючих моментів було ознайомлення з головною метою Паризької кліматичної угоди: уникнути підйому глобальної середньої температури на більш як 2°C (а в ідеалі – не більше 1,5°C) порівняно з епохою промислового розвитку. Ця мета ставить перед сучасним світом виклик, вимагаючи не лише технічних рішень, але й глибоких змін у менталітеті та глобальній стратегії. Крім того, розширилася моя обізнаність щодо поточного стану та майбутніх шляхів розвитку соціальних політик Європейського Союзу, що є не менш важливим елементом в контексті сталого розвитку та побудови здорового, справедливого суспільства.» — Кривоносова Ірина(група ЕкА-11).

«Щиро дякую за змогу взяти участь у конференції. Для мене це була гарна нагода ознайомитися з цікавими дослідженнями та дізнатися багато нової інформації. Курс був дуже сучасним та цікавим! Все було чудово.» — Рибицька Вікторія (група МетДл-11)