Підсумкове заняття про підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжів і технікумів

Сьогодні, 01.05.2024 року, викладачі коледжу на підсумковому занятті підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжів і технікумів «Сучасна електроніка, мікропроцесорна техніка, автоматизація» голова правління ПРАТ «КОМБІНАТ «ТЕПЛИЧНИЙ» ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ ЧЕРНИШЕНКО продемонстрував сучасні комплекси біологічних та технічних засобів автоматизації, програмні середовища та їх використання для інженерних рішень у застосуванні крапельного зрошення, комп’ютерного регулювання мікроклімату, обслуговуванні електрообладнання котельних установок більше 30 гектарів нових висотних теплиць з обладнанням від передових закордонних фірм Нідерландів, Ізраїлю та Німеччини.

У викладачів була можливість не тільки побачити і почути аналіз роботи сучасних світових технологій, а й скуштувати смачні свіжі помідори безпосередньо, у теплиці.

Споживачі можуть бути впевнені в якості й безпеці продукції))