Підсумки атестації 2023/2024

Атестація - це процес, спрямований на підвищення кваліфікації, професіоналізму, майстерності педагогів, покликаний стимулювати їх зростання. Базується на принципах демократизму, загальності, всебічності, систематичності, колегіальності, доступності та гласності, безперервної освіти й самовдосконалення, морального й матеріального заохочення.

22 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня ВСП “Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського”.

На порядку денному було розглянуто питання Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2023/2024 навчальному році. Метою атестації педагогічних працівників є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності, зростання їх професійної майстерності. Викладачі коледжу прозвітували членам АК щодо проведеної роботи, підвищення кваліфікації та здобутків у міжатестаційний період.

За підсумками атестації у 2023/2024 навчальному році проатестовано 5 педагогічних працівників. Рішенням атестаційної комісії І рівня ВСП “Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського” педагогів атестовано на:

● підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» – 2 викладачів;

● присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» – 1 викладача;

● присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» – 1 викладача;

● присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» – 1 викладача;

● присвоєння педагогічне звання «старший викладач» – 1 викладача.

Вітаємо колег із успішним проходженням атестації. Бажаємо творчості, наснаги, міцного здоров'я, миру, наполегливості та ініціативності в подальшому майбутньому! Нагадуємо, що міжатестаційний період – не час відпочинку, а мотивація до фахового й особистісного зростання кожного педагогічного працівника.