Захист курсових проєктів

10 квітня 2023 року циклова комісія Електротехнічного обладнання будівель і споруд провела захист курсових проєктів з дисципліни «Електропостачання будівель і споруд» під керівництвом Бондарчук І.М. Студенти групи Ел-31, спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» впровадили інженерні рішення щодо обслуговування сучасного електротехнічного обладнання будівель і споруд, модернізації існуючої системи електропостачання промислових об’єктів, розрахунок, вибір та заміна існуючих ламп вуличного освітлення на світлодіодне, розрахунок та вибір ТП, КТП, РП-ТП, модернізація кабельної мережі, складання Кабельного журналу та багато інших цікавих інженерних пропозицій щодо покращеної роботи споживачів електричної енергії в системі енергопостачання міського господарства. Слід відзначити, що в умовах війни, студент Горбаченко Василь, працюючи над курсовим проєктом, створив власноруч діючий макет «Передача електричної енергії на відстані», принцип дії якого сьогодні було продемонстровано перед аудиторією. З поставленими задачами група студентів справилась на 100%.

Впевнені, що Держава потребує саме на таких молодих, креативних і технічно- грамотних спеціалістів в системі електропостачання як житлових, цивільних споруд, так і промислових підприємств України.