Навчання ДСНС і Госпітальєри

6 квітня 2023 року викладачі і студенти ВСП «Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського» спільно з представниками Центру протимінної діяльності та Добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» провели навчання, в ході яких ознайомились з загальними принципами та особливостями мінної безпеки, правилами поведінки при поводженні з вибухонебезпечними предметами та набули практичні навички з тактичної медицини.

Щиро дякуємо за проведене навчання та формування алгоритмів виживання у надзвичайних ситуаціях усім представникам названих організацій, які добросовісно і професійно стали на допомогу викладачам та студентам у непростий для нашої країни час. І сподіваємось, що такі тренінги з опанування знань і навичок з безпеки життєдіяльності будуть проходити в коледжі на постійній основі.