День Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Щорічно з 2015 року 20 лютого в Україні відзначають День Пам'яті Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності зими 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.

Цього дня члени Студентської ради коледжу приїхали до меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні та залишили квіти на Алеї пам'яті, щоб вшанувати пам'ять загиблих під час Революції гідності. Люди, які захищали права і свободи українців та ідеали демократії України, подарували нам всім надію, що перемога добра над злом можлива.

Світла пам'ять всім загиблим, та величезна подяка тим, хто захищав гідність України на Майдані і продовжує це робити зараз у складі Сил Оборони України. Пишаємось героями.

Слава Україні!