Конкурс "Візитка першокурсників" 2022

Цього року студенти перших курсів малювали спільну картину на запропоновану тему «Як ми бачимо війну» у різних стилях, які Студрада визначила жеребкуванням серед студентів-кураторів. Першокурсники обговорювали ідеї в групах та знаходили художнє вирішення для цього завдання. Дякуємо всім групам, які взяли участь в конкурсі, за їхнє творче бачення, за глибину ідей, емоційність та серйозне сприйняття теми.

1. "Танки майбутнього"
Стиль - Символізм. Ел-11:

Менше року тому мало хто вірив в нашу перемогу. І ось, через вісім місяців терору мирних українців російськими ракетами, Збройні сили України повернули хід історії в інший бік. За допомогою важкої техніки від країн-партнерів наші захисники повертають окуповані території та продовжують боротися за життя кожного українця.

2. "Реальна війна".
Стиль - Поп-арт. МЕТ-Дл-11:

Хотілось показати, як складно нам дається перемога над ворогом, скільки смертей та руйнувань принесла нам війна. Та хоча бої мають велику ціну, ми впевнено повертаємо сотні населених пунктів назад з окупації.

3. "Криваві сторінки війни"
Стиль - Кубізм. Км-11:

Ми бачимо у війні тільки погане і нічого гарного. На цих квадратах кривавого кольору ми можемо побачити, що він стає темнішим, як і реальні події з кожним днем забирають багато життів, проливається невинна кров дітей, дорослих і людей похилого віку. Війна торкнулась усіх. Нам здається, що ці сторінки будуть ще темнішати, доки не настане перемога і мир. Для того, щоб колір став світліше, нам потрібно докласти багато зусиль і справжнього вільного духу, який є у кожному серці українця. Сподіваємося і віримо у перемогу, щоб кровопролиття нарешті скінчилось.

4. "Єдність"
Стиль - Модернізм. Мт-11:

Картина відображає те, як ЗСУ складно втримувати на собі фронт. Далі — волонтери на танку, які допомагають цивільним та ЗСУ. Тарілка з борщем, в якої є крила — як відображення національного символу єднання. Завершує композицію Ненька-Батьківщина, яка вказує своїм мечем вгору, символізуючи свободу України. Основний стиль роботи - модернізм, але також має відсилку до картини Вінсента Ван Гога "Зоряна ніч".

Голосування проходило онлайн - студенти та викладачі мали змогу голосувати за конкурсні роботи в гугл-формах зі своїх корпоративних акаунтів.  Вітаємо групу МетДл-11 та роботу "Реальна війна" з перемогою!
Бажаємо вам успіхів у навчанні і таких неймовірних перемог у вашому житті.  Всім іншим групам дякуємо за участь у конкурсі - неймовірно пишаємось мати стільки талановитих студентів і студенток!
Найближчим часом Студентська рада коледжу передасть групі її приз за участь в конкурсі - настільну гру, яку можна використовувати як на онлайн-зборах так і в реальному житті.