День студента

Освіта є найпотужнішою зброєю, яку можна використовувати для зміни світу. Нельсон Мандела.

Чи очікували ми, що на час нашого студентства випадуть такі випробування? Ні. Чи готові ми приймати ці виклики та йти вперед до мети? Однозначно так. Ніхто не сказав нам, що буде легко. Ніхто не знає, коли закінчиться війна. Ми знаємо тільки, що вона обов’язково закінчиться нашою перемогою. Віра в це додає нам наснаги кожного дня докладати всіх зусиль, щоб навчатися сумлінно та якісно, опанувати професію та допомогти Україні відновитися.

Для тих, хто читатиме ці слова через багато років – знайте, нам було нелегко навчатись дистанційно під час відключень електрики, нам складно спілкуватись з друзями, що за тисячі кілометрів від нас, ми постійно у стрічці новин, живемо між відбоями і тривогами.

Але для тих, хто нам допомагає стати кращими, стати сильнішими, захищає нас кожну секунду – ми обіцяємо триматись, навчатись, не втрачати надію, цінувати життя та близьких людей. Дякуємо нашим Збройним силам за те, що День Студента 2022 настав, за всі наші дні і ночі в тиші. Сподіваємось зустрітись з одногрупниками в стінах коледжу та відзначити разом всі свята, які ми пропустили. Бажаємо всім здоров’я, терпіння, надії та добра! З Днем студента!

Студентська рада ВСП КФКМГ ТНУ ім.В.І.Вернадського, 2022 рік