Посвята першокурсників!

29 серпня 2022 року для першокурсників стало початком нового етапу в їхньому житті. Раніше посвята першокурсників відбувалась в актовій залі коледжу, але зараз страшним лихом і незагойними ранами увірвалась у наше життя війна. Та навіть попри війну, першокурсників  об'єднує їх спільне бажання: вчитися, творити і допомагати.

Урочиста посвята першокурсників цього року відбулась онлайн та була сповнена щирими посмішками та теплими словами - привітаннями від директорки коледжу Маргарити Іванівни Романової, завідувачок відділень, випускників, гостей з підтриємств-партнерів.

Вітаємо вас, шановні першокурсники, тепер ви стали частиною нашої великої коледжанської родини! Бажаємо вам мирного неба, нових звершень та перемог, безмежного оптимізму, натхнення та наполегливості.

Слава Україні!