Студенти та студентки нашого коледжу вітають вас з Днем Незалежності України!

Цього року ми всі точно знаємо ціну свободи. Об'єднавшись, наша нація продемонструвала всьому світові дивовижну єдність та волю до перемоги. І рушійна сила нації - молодь - не стоїть осторонь в загальній боротьбі з російськими окупантами. Серед наших студентів та випускників є воїни Збройних сил України, ми безмежно вдячні їм за службу та вважаємо за честь присвятити це відео їм.
     За ініціативою відділу сім'ї та молоді Броварської міської ради Броварського району Київської області молодим людям було запропоновано зняти музичний відеокліп на пісню "Ми з України". Ми з великим натхненням підтримали цю ініціативу і долучились до флешмобу #молодьпротивійни. Тут ви можете побачити кадри з нашого теперішнього життя та архівні кадри, наповнені спогадами про минулий мирний рік. Бажаємо всім добра, любові, сил та терпіння. Бережіть в серці надію на перемогу, допомагайте країні та підтримуйте один одного! Ми обов'язково переможемо. Слава Україні!