Меморандум про партнерство та співробітництво з ГО YMCA Київ

Це історія міцної дружби. З 2008 року наш коледж співпрацює з молодіжною організацією YMCA України, а з 2015 – з локальною організацією YMCA Київ. Цей час подарував нам величезну кількість неймовірних подій: поїздки, сплави, скаутські заходи, акції прибирання, поїздки в дитячі притулки, табори та походи.

Для деяких з наших випускників YMCA подарувала можливість навчатись або стажуватись за кордоном. Співпрацювати з волонтерською організацію – значить постійно вчитись добру, любові, терпінню. Разом робити цей світ краще. Разом рятувати планету від екологічних катастроф. Разом створювати спогади, від яких з’являється посмішка.

Звісно, всі ці чудові речі ми б могли робити надалі, як і раніше, але світ стає серйознішим, а разом з ним і ми! 10 лютого відбулась історична подія – було підписано Меморандум про співпрацю між ГО YMCA Київ та ВСП «Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету ім.В.І.Вернадського».

Офіційний документ підтверджує наміри обох сторін надавати взаємну допомогу в організації заходів, тренінгів, конференцій. Наш коледж та ГО YMCA Київ зобов’язуються разом сприяти інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу, працевлаштуванню та зайнятості молоді у вільний від навчання час, популяризації молодіжного підприємницького руху, формуванню екологічного та здорового способу життя в молодіжному середовищі.

Ми дуже щасливі відчувати поряд таку підтримку та щиро віримо, що наша дружба стане ще міцнішою!