Кафедра автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка: співпраця із Київським фаховим коледжем міського господарства продовжується

Тривалий час кафедра автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І. Мартиненка співпрацює із Київським фаховим коледжем міського господарства, котрий очолює досвідчений педагог-директор Маргарита Романова. Випускники цього коледжу ось уже протягом кількох років стають успішними студентами освітньої програми підготовки бакалаврів зі спеціальності 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, а потім продовжують навчання на магістерських програмах.

А почалось знайомство коледжу із кафедрою через його акредитацію, участь у якій брав доцент нашої кафедри Володимир Решетюк. Йому і вдалось зацікавити студентів коледжу нашою кафедрою, а потім уже випускники коледжу, які стали нашими студентами, проявили активність щодо профорієнтаційної роботи. Ось директорка коледжу і вирішила особисто познайомитись із кафедрою автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І. Мартиненка, що є випусковою для означеної освітньої програми. Співробітники кафедри зуміли приємно здивувати директора коледжу змістом наших навчально-наукових лабораторій та результатами наукових досліджень, котрі знаходять відображення і в навчальному процесі. Особливо цікавою і вдалою була демонстрація лабораторій, де реалізовані технології Інтернет речей.

У лабораторії Інтернет речей

Поряд з дронами для оцінки станів рослинних насаджень

За результатами зустрічі домовились у найкоротші терміни провести більш детальне узгодження змістів освітніх програм підготовки молодших спеціалістів та бакалаврів зі спеціальності 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Маргариті Романовій було запропоновано ознайомитись із нашим університетом. Зрозуміло, що протягом короткого візиту все продемонструвати неможливо, але ботанічний сад, адміністративний корпус – стали прекрасними візитівками нашого уіверситету.

У гербовій залі адміністративного корпусу

У ботанічному саду університету

Переконаний, що такі візити, у тому числі взаємні, тепер стануть традиційними, що сприятиме нашим випускникам бути на ринку праці успішними фахівцями зі спеціальності 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Віталій Лисенко,
завідувач кафедри автоматики та робототехнічних систем
імені академіка І.І. Мартиненка