Випуск 2021

Яскравою подією ознаменувався літній день 30 червня 2021 року, адже цього святкового дня у стінах Національної бібліотеки України імені Володимира Івановича Вернадського відбувся випуск молодших спеціалістів за спеціальностями "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа", "Комп'ютерна інженерія", "Технологія захисту навколишнього середовища", "Будівництво та цивільна інженерія", "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології".

На святі були присутні гості – представники підприємств-партнерів: директор служби енергетичного забезпечення та зв’язку Комунального підприємства «Київпастранс», випускник коледжу 1980 року Лопата Анатолій Михайлович; директор Інституту архівознавства Національної бібліотеки імені В.І. Вернадського, завідувач відділу архівознавства і документознавства, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Яременко Лідія Миколаївна;  головний спеціаліст Приватного акціонерного товариства акціонерної компанії «Київводоканал»  Азманов Валерій Іванович; директор Навчально-наукового  інституту  муніципального управління  та міського господарства  Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського  Кисельов Володимир Борисович.

Ми вітаємо Вас, дорогі наші випускники! Бажаємо ентузіазму, грандіозних цілей, великих проектів, щоб усе задумане обов'язково стало реальністю. Ми у вас віримо!!! Вперед до перемог, нових горизонтів, світлого майбутнього! Нехай вас супроводжують любов, удача, віра в свої сили!