Державний комплексний кваліфікаційний іспит групи КМ-41

11 червня 2021 року студенти групи КМ-41 успішно склали комплексний кваліфікаційний іспит за освітньо-професійною програмою Обслуговування комп’ютерних систем і мереж. Число випускників поповнилося ще 22 молодшими спеціалістами за спеціальністю 123 Комп’ютерна інженерія. Як відмітили члени екзаменаційної комісії, студенти показали високий теоретичний і практичний рівень підготовки.

І хоча це всього п’ятий випуск цієї спеціальності, але коледж має 75-річний досвід підготовки молодших спеціалістів з інших спеціальностей. Деякі з них були лише в двох чи трьох навчальних закладах країни, один з яких – наш коледж. Ми пишаємося випускниками, які досягли чималих вершин у різних сферах: від висококваліфікованих майстрів і техніків до управлінців і керівників найбільшими корпораціями України.

Це все можливе завдяки наполегливій праці і професіоналізму всього педагогічного колективу коледжу, зокрема і спеціалістів циклової комісії комп’ютерно-інтегрованих технологій, яка є випусковою для цієї спеціальності.

Для випускників 11 червня 2021 року - це дата останнього іспиту у програмі підготовки молодших спеціалістів з 65 підсумкових випробувань за 4 роки навчання. Але не остання дата іспиту в житті наших студентів. Знаємо, що попереду у них вступні іспити на бакалаврат, далі, можливо, в магістратуру, різні підсумкові випробування. Але це не основне. Найважливіше - це той іспит, який поставить кожному їх життя. І у цьому іспиті немає ані дат, ані білетів, ані оцінок. Є тільки одне - наша спільна впевненість, що знань, умінь, компетентностей та досвіду, який формувався в колі коледжанської родини, буде абсолютно достатньо, щоб його скласти.

Добрий старт - успішний фініш  - крок для нового старту... Це все про коледж, про ВСП «Київський фаховий коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського».

Бо ми - найкращі! А ви з нами!