Звітно-виборча студентська конференція 2020-2021 навчального року.

17 вересня 2020 року відбулася щорічна звітно-виборча конференція студентів коледжу, на яку було запрошено заступника директора з навчально-виховної роботи Пустовойт Л А. та педагога-організатора Попсуй М.М.

Голова студентської ради Бакунова Карина звітувала про роботу студентської ради у 2019-2020 навчальному році. Делегати конференції ухвалили Положення про студентське самоврядування у коледжі, обрали новий склад студентської ради та координаційну групу, затвердили план роботи на 1 семестр. Новообрані члени студентської ради склали присягу.

Зі своїми промовами з побажаннями та настановами перед студентами виступили голова студентської ради Бакунова Карина, заступник голови М.Кадим Олексій та голова студентської ради 2018-2019 навчального року Дроздов Валентин.

Після конференції відбулися перші збори нової студентської ради, які пройшли у форматі знайомства.

Ми вітаємо усіх членів студентської ради! Від кожного з вас залежить настільки яскравим стане новий навчальний рік. Тож, натхнення вам, наснаги та креативу на цікаві проекти, а головне максимальної реалізації свого потенціалу! Легкого старту!