Урочистості з нагоди посвяти першокурсників 2020 року у студенти ВСП "КФКМГ ТНУ ім. В.І.Вернадського"

Традиційно, 1-го вересня у коледжі відбулася посвята першокурсників у студенти.

Це надзвичайно важливий день не лише у хроніці коледжу, а й для кожного першокурсника. До них прийшов той цікавий час, коли вони відкриють в собі нові грані і нові можливості, коли пізнають принади дружби і спільних перемог. І всі ці роки розділятимуть разом з ними - їх керівники. Саме вони знаходитимуть відповіді на всі запитання і відкриватимуть світ студентства.

Свято розпочалося з промови директора коледжу Романової М.І., яка привітала нових студентів та поділилася мудрими настановами. Привітали студентів і завідувачі денного відділення Авершина Л.Г. та Капран С.Б., які вручили кожному керівнику групи навчальний журнал. Усі керівники груп зверталися до своїх студентів зі святковою промовою.

В свою чергу, першокурсники традиційно промовляли присягу студента коледжу і присягали, урочисто одягали фірмові краватки і фотографувались на пам'ять.

Студентська рада теж креативно підготувалася і подарувала першокурсникам відеолайфхаки "Поради від студради".

Святкові кульки, ще чисті журнали, безліч побажань, коледжанські краватки, квіти, музика - все це створило надзвичайно святкову атмосферу, не дивлячись на карантинні умови.

І викладацький колектив і студенти-старшокурсники щиро вітали, запрошували у цікаве студентське життя та радо приймали юнаків і дівчат до лав студентства.