Ви є тут

Комісія міського електротранспорту

 

Голова циклової комісії

Василюк Віктор Степанович

Спеціаліст першої категорії

Члени циклової комісії

Андрєєва Людмила Анатоліївна

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Кравчук Галина Василівна

Iнженер з охорони праці

Омелянчик Людмила Володимирівна (методист коледжу)

Спеціаліст першої категорії

Чуприна Роман Геннадійович

Спеціаліст

Діордієв В. Г.

 

     Історія циклової комісії міського електротранспорту розпочинає свій відлік з 1946 року – моменту відкриття навчального закладу. За роки своєї діяльності предметна комісія мала різні назви, але незмінним залишалося завдання, яке виконували викладачі – забезпечення міського електротранспорту кваліфікованими спеціалістами.

    Упродовж усієї історії існування коледжу циклова (предметна) комісія була випусковою, тобто здійснювала підготовку електромеханіків за спеціальністю 5.05070204 «Експлуатація, ремонт та енергопостачання міського електричного транспорту» не тільки з відповідних фахових дисциплін, а й організовувала технологічну і переддипломну практики, дипломне проектування.

      Мета діяльності циклової комісії – створити такі умови навчання, виховання і розвитку, за яких кожен студент мав би максимальні можливості для повної самореалізації власних здібностей і обдарувань, упевнено почувався в життєвому просторі, ставав конкурентоспроможним фахівцем.

     Першу сторінку в історію комісії було вписано викладачами під керівництвом Візенталя К.Й., який у 1946 році очолив предметну комісію технічних дисциплін. З 1949 року комісія мала назву «Комісія спецдисциплін по тязі та енергозабезпеченню» і очолював її Пясецький С.М.; 1963 року комісію, уже з назвою «Комісія електротягових дисциплін», очолював Фесенко М.А., а потім – Вакуленко Г. В.

        З 1973 року і до сьогодні незмінним керівником комісії міського електротранспорту є Александров О.М. – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України.

     Яскраві сторінки додали в історію комісії такі досвідчені викладачі, як Тукер А.В., Красніков В.В., Местечкін М.Б., Селевич В.Ф., Костенко І.М., Чертенко Г.Г., Федотов А.В.

    Викладачів і випускників комісії знають і цінують у нашій країні, у країнах далекого і близького зарубіжжя. Комісія підтримує постійний зв’язок зі своїми випускниками. Багато хто з них очолює підприємства електротранспорту і є керівниками різних ланок цієї галузі. Не пориваючи зв’язків з рідним коледжем і комісією, вони плідно співпрацюють в організації навчально-практичної роботи зі студентами, виступають керівниками дипломних проектів, головами державних кваліфікаційних комісій. Серед них – Щербина Г.П., Бейкул С.П., Крат В.І., Горейко В.К., Згурський І.М., Бруєвич В.А., Добровольський В.А.

     Тривалий час головою державної кваліфікаційної комісії є випускник коледжу 1967 року Богославець Г.С.

    Навчально-виховний процес циклової комісії під керівництвом Александрова О.М. здійснюють висококваліфіковані викладачі, а саме: викладач-методист, випускниця коледжу Авершина Л.Г.; викладач вищої категорії, випускниця коледжу Король Т.І.; викладач першої категорії Мельничук В.Т.; викладач другої категорії, випускниця коледжу Омелянчик Л.В.; майстер виробничого навчання другої категорії, випускник коледжу Шутенко В.Ю.

     Для кожного з викладачів циклової комісії підготовка сучасного фахівця для міського електротранспорту країни є не просто обов’язком, а й своєрідною місією, яку він виконує, вкладаючи у цю справу свої знання, повагу до професії, любов до студента.

  За 70 років викладачами циклової комісії підготовлено більше 10 000 висококваліфікованих фахівців для енергозабезпечення, організації руху, диспетчерських служб міського електричного транспорту Києва та міст України, Білорусі, Прибалтики тощо.