Ви є тут

Комісія документознавчих дисциплін

 

Голова циклової комісії

Галка Людмила Федорівна

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Члени циклової комісії

Дехтярчук Вікторія Вікторівна (методист коледжу)

Спеціаліст вищої категорії

Ілляшенко К.В.

Карнаух  Людмила Петрівна

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Миронюк Юлія Вячеславівна

Спеціаліст

Никончук М.В.
Пилипченко А.

 

У вересні 2001 року за студентські парти Київського коледжу міського господарства сіли ті, хто обрав для себе нову спеціальність – «Діловодство». З того часу навчальний заклад підготував понад 500 молодших спеціалістів – організаторів діловодства, з яких більше 100 одержали дипломи з відзнакою. У 2017 році спеціальність була оновлена відповідно до сучасних потреб ринку праці і отримала назву «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Вона орієнтована, у першу чергу, на підготовку спеціалістів, готових розробляти, втілювати й забезпечувати функціонування єдиного в організації технологічного процесу документування.

У витоків спеціальності були такі викладачі, як Крохмальна О.А., Ковальчук О.М., Кєтова О.В., котрі у різний період часу очолювали циклову комісію документознавчих дисциплін.

З 2011 року й дотепер циклову комісію очолює викладач вищої категорії, викладач-методист Галка Л.Ф.

Сьогодні підготовку фахівців з діловодства здійснює професійний колектив викладачів спецдисциплін з високим творчим потенціалом: Дехтярчук В.В., Капран С.Б., Карнаух Л.П., Миронюк Ю.В., Никончук М.В, Ілляшенко К.В., Пилипченко А.С.

Викладачі циклової комісії працюють над проблемою підвищення якості знань та успішності студентів, використання інтерактивних методів навчання й інноваційних підходів та виховання демократично орієнтованої, відповідальної і самодостатньої особистості, зорієнтованої на національну спадщину та загальнонародні традиції.

Базами навчальної практики студентів є органи державного управління та місцевого самоврядування, Державна служба зайнятості, Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві, Центральний архів та інші архіви м. Києва, Таврійський національний університет імені В. І.Вернадського та ін.